В Україні встановили 35 терміналів для видачі біометричних паспортів - Яценюк

Дата публікації
В Україні встановили 35 терміналів для видачі біометричних паспортів - Яценюк

Українці отримають європаспорти з 12 січня

Загалом протягом 2015 року планується видати 2,5 млн паспортів єврозразка.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк підтвердив попередні заяви чиновників щодо дати, коли почнуть видавати закордонні біометричні паспорти.

Відтак, українці дійсно зможуть отримати нові паспорти вже з 12 січня, зазначив прем'єр заявив під час засідання уряду в Києві у п'ятницю, 9 січня.

"У нас на порядку денному, в тому числі, питання безвізового режиму в наших стосунках з європейськими партнерами. І зараз Україна знаходиться в другій стадії підготовки до введення безвізового режиму. Основний елемент, який треба було зробити, - це запровадження біометричних паспортів. З 12 числа в Україні будуть видаватися біометричні паспорти, які відповідають світовим і європейським стандартам", - сказав Яценюк, передає УНІАН.

Він додав, що в Україні вже встановлено 35 терміналів, які протягом місяця зможуть видавати до 30 тис. паспортів. "А з лютого функціонуватимуть 606 точок видачі паспортів", - сказав Яценюк.

Загалом, повідомив голова Кабміну, протягом 2015 року планується видати 2,5 млн паспортів.

Біометричні паспорти почнуть видавати 12 січня

Біометричні паспорти почнуть видавати 12 січня

При цьому прем'єр зазначив, що всі закордонні паспорти українців залишаються чинними, їх не треба здавати або обмінювати.

Зазначимо, що раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков обіцяв найдорожчий біометричний паспорт за 1028 гривень.

Наступна публікація