Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з’явиться національний орган інтелектуальної власності

Це передбачено ухваленим Радою в першому читанні законопроєкті.

В Україні буде створено національний орган інтелектуальної власності. Це передбачено законопроєктом №2255, який у першому читання схвалений парламентом, повідомляє УНІАН.

За документ проголосували 307 депутатів. Проєкт у разі остаточного схвалення покликаний впровадити в країні ефективну і якісну модель державної системи правового захисту інтелектуальної власності.

"Необхідність створення національного органу інтелектуальної власності передбачена в проекті національної стратегії розвитку інтелектуальної власності України на період з 2020 по 2025 рік, розробленому в рамках меморандуму про співпрацю між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України", - пояснив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Відео Дмитро Разумков про порядок денний першого засідання нової сесії – пряме включення з Верховної Ради

Сьогодні депутати відкривають нову сесію. Вона триватиме до середини липня. Народні обранці одразу беруться за важливі питання, про які дискутують роками. Які доленосні рішення ухвалюватимуть депутати у перший день нової сесії – ексклюзивно від спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова наживо.

Дмитро Разумков про порядок денний першого засідання нової сесії – пряме включення з Верховної Ради

Залиште свій коментар

Вибір редакції