Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні затягують запуск Державного бюро розслідувань - Труба

За словами директора ДБР, йдеться не лише про законопроекти, а й про приміщення для відомства.

Запуск роботи Державного бюро розслідувань затягують.

Про це заявив директор відомства Роман Труба в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Затягування, на мій погляд, існує. Наприклад, щодо ухвалення проектів законів, які на цей час є у Верховній Раді... Ми всі розуміємо, що коли є погодження, коли є порозуміння фракцій – закони ухвалюються дуже швидко", – сказав він.

За словами Труби, внесені до парламенту законопроекти є технічними.

"Їх підтримують експерти, науковці і більшість парламентарів, проте вже значний період часу ми технічні норми не можемо провести через сесійну залу", – додав очільник ДБР.

Окрім цього посадовець розповів, що нині відомство розташовується в кількох кабінетах будівлі Кабміну, підписаний договір оренди приміщення, але воно не задовольняє повною мірою потреби бюро.

"На цей час розробляємо технічну документацію, а потім будемо проводити тендерні процедури щодо проведення ремонту. За п’ять місяців можна було запропонувати приміщення, яке б в повній мірі задовольняло Державне бюро розслідувань. Цього зроблено не було. Робота на цьому не зупиняється, ми продовжуємо її і намагаємося знайти таке приміщення, яке на кілька десятків років зніме питання щодо його пошуку", – резюмував Труба.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Державне бюро розслідувань може бути сформоване і розпочати роботу упродовж півроку, а також запевнив, що уряд в роботу новоствореного органу втручатися не збирається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції