В Україні збираються створити міністерство, яке опікуватиметься ветеранами АТО

Про це повідомив Порошенко.

Уряд та парламент за дорученням президента України Петра Порошенка мають проаналізувати можливість створення Міністерства у справі ветеранів.

Про це глава держави повідомив під час церемонії відкриття пам'ятного знаку "Козацький хрест борцям за волю" поблизу Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ КП в Сумах, передає УНІАН.

"За 2,5 роки в АТО взяли участь 300 тисяч українських воїнів… Хочу звернутися до Верховної Ради та уряду з дорученням проаналізувати можливість створення міністерства ветеранів, бо саме на їх прикладі мають виховуватися майбутні покоління захисників Вітчизни", - сказав він.

"Ми будемо втілювати цей досвід в життя для того, щоби найбільш достойні українські воїни, українські ветерани відчули справжнє ставлення до них українського народу та української держави", - пояснив президент.

Нагадаємо, 6 липня, президент України Петро Порошенко завітав на презентацію книги "14 друзів хунти", яка відбувалася в київській піцерії Pizza Veterano: цей заклад був організований ветеранами АТО, в ньому працюють учасники війни на Донбасі.

ВідеоУ Києві презентували книгу "14 друзів хунти" – розповіді воїнів АТО

Залиште свій коментар