В українського політв'язня Афанасьєва російські тюремники забрали продукти й документи

Зараз він сидить у карантині.

Українцю Геннадію Афанасьєву знову посилили умови перебування у російській в'язниці: кримського активіста позбавивили його особистих речей та необхідної документації.

Про це повідомила мати політв'язня Ольга Афанасьєва у Facebook.

"Прийшов лист від Гени. Всі особисті речі у нього відібрали. Він не може відповідати на листи, тому що у нього немає ні марок, ні конвертів. Будь ласка, пишіть листи, вкладайте туди конверти й листи", - зазначила вона.

9 лютого 2016 року Геннадій прибув в ЄПКТ ФКУ (єдине приміщення камерного типу Федеральної казенної установи) ВК-31 УФСИН РФ по Республіці Комі.

Афанасьев написав у листі, що в нього вилучили також всі необхідні документи, у тому числі скарги, рішення судів і виписки, коли він виїжджав з ВК-25 у м. Сиктивкарі.

"Сиджу у карантині. Коли виїжджав з ВК-25, у мене вилучили більшість моїх особистих речей, продуктів, увесь мед і сигарети, що ти привозила мені. Аргументували тим, що це не мої речі. Довідок жодних не дали", - написав Афанасьєв.

Пришло письмо от Гены. Все личные вещи у него отобрали. Он не может отвечать на письма, потому что у него нет ни марок, ...

Posted by Ольга Афанасьева on Wednesday, February 24, 2016

Нагадаємо, що раніше у Росії українсього політичного вязня Геннадія Афанасьєва, засудженого у справі "кримських терористів", перевели з колонії в Сиктивкарі в одиночну камеру тюремного типу.

ВідеоПолітв'язень Кремля Геннадій Афанасьєв хворий на зараження крові

Нагадаємо, що Геннадій Афанасьєв, який був одним із з ключових свідків звинувачення у справі українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка, відмовився давати свідчення проти них. Він заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами "терористичної групи" в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва, як повідомлялося раніше, уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: