В українському бюро Інтерполу пояснили, чому з бази зникли дані Януковича

Захисники утікача подали скаргу до суду. 

Інтерпол обмежив доступ до інформації щодо розшуку Віктора Януковича тимчасово. Про це повідомив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

"Віктор Янукович та його захисники подали скаргу із проханням про скасування міжнародного розшуку до суду у місті Ліон (Франція) та Комісії з контролю за файлами Інтерполу. На момент розгляду скарги Комісією Генерального секретаріату було прийнято рішення про обмеження публічного доступу до інформації про розшук Януковича", – цитує Неволю прес-служба Нацполіції. 

Неволя додав, що інформація щодо Януковича не видалялася з обліку Інтерполу  і продовжують існувати у закритій базі. Доступ до неї мають доступ лише уповноважені на те особи, додав керівник апарату українського бюро.

21 січня 2015 року Інтерпол оголосив у міжнародний розшук екс-президента Віктора Януковича і його соратників. Тоді Разом з Януковичем у розшук по лінії Інтерполу оголосили екс-прем'єра Миколу Азарова, сина Януковича Олександра, екс-главу МОЗу Раїсу Богатирьову, екс-міністра фінансів Юрія Колобова та екс-керівника Укртелекому Георгія Дзекона.

21 липня в українському бюро Інтерполу заявили, що доступ до інформації про розшук екс-президента України Віктора Януковича тимчасово призупинений.

18 листопада начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що Інтерпол не оголошує у розшук Януковича та його наближених осіб, причетних до розстрілів на Євромайдані, називаючи таке переслідування "політично вмотивованим".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: