Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України вже прибули півтори тисячі іноземних спостерігачів за виборами

До України вже прибули півтори тисячі іноземних спостерігачів за виборами

Росіян серед них немає.

У п’ятницю минає останній день політичної агітації. Від опівночі настане день тиші, а в неділю в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До країни вже прибули понад півтори тисячі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій. А напередодні поліція взяла під цілодобову охорону всі окружні виборчі комісії. Дбарти про спокій українців у день голосування будуть понад 130 тисяч співробітників МВС.

З двох сотень виборчих округів в країні майже половину правоохоронці вважають проблемними. Уже відкрито близько 300 кримінальних проваджень. Правоохоронці застерігають українців від порушень виборчого законодавства та будь-яких інших незаконних дій – зокрема зі зверненням такого змісту виступив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Відео Понад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори

Від опівночі настане день тиші. У неділю в Україні пройдуть позачергові парламентські вибори. До країни вже прибули понад півтори тисячі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій. Напередодні поліція взяла під цілодобову охорону всі окружні виборчі комісії.    

Понад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції