В Україну їде моніторингова місія ПАРЄ

Представники місії також зустрінуться з Порошенком.

З 1 по 3 лютого в Україні перебуватимуть співдоповідачі від Парламентської асамблеї Ради Європи з питань дотримання українською стороною зобов'язань, зокрема щодо проведення судової реформи та боротьби з корупцією.

Як уточнили в прес-службі ПАРЄ, співдоповідачі Жорді Шукла з Іспанії та Аксель Фішер з Німеччини мають провести зустрічі з президентом Петром Порошенком, віце-прем'єр-міністром і міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубко.

Також пройдуть зустрічі з міністром юстиції Павлом Петренко і главою українського МЗС Павлом Клімкіним, представниками політичних парій та неурядових організацій та дипломатами.

Нагадаємо, 25 січня на зимовій сесії Асамблеї, яка відкрилася в Страсбурзі, Педро Аграмунта обрали президентом ПАРЄ. Новообраний президент ПАРЄ закликав РФ припинити підтримку бойовиків на Донбасі, повернути контроль над окупованими територіями України і звільнити Надію Савченко.

У ПАРЄ назвали справу Савченко політичним переслідуванням

Кричуще порушення прав людини та серйозний випадок політичного переслідування. Так доповідач ПАРЄ Неллія Клейнберга відгукнулася про справу Надії Савченко. Клейнберга займається історіями зниклих людей на українському Сході під час російської агресії. Раніше МЗС України висловило занепокоєння станом здоров'я Надії Савченко та обурення систематичним порушенням її прав у російському суді. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: