Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді досі не знають складу делегації України на Форумі в Давосі, але точно вдома залишиться Яценюк

Яресько і Абромавичус точно будуть присутніми.

Українська делегація візьме участь на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який запланований на 20-23 січня 2016 року.

Про це ТСН.ua повідомили в уряді.

Інформація про склад делегації досі невідома. Однак точно до Швейцарії не поїде глава Кабміну Арсеній Яценюк. В уряді не виключили, що групу українських представників може очолити президент України Петро Порошенко, який минулого року вже виступав на Форумі.

Натомість у Міністерстві фінансів підтвердили участь Наталії Яресько, а у Міністерстві економічного розвитку повідомили, що Айварас Абромавичус також відбуде на Форум. "Від Міністерства передбачена участь лише особисто міністра. Перелік зустрічей під час Форуму все ще уточняється", - йдеться у відповіді на запит ТСН.ua.

Своєю чергою, у Міністерстві закордонних справ України не змогли надати повної інформації про склад делегації і зустрічі, які плануються провести в Давосі. Робота, як заявили у відомстві, все ще триває, а про заплановані переговори зазвичай не розголошуються.

Отримати спростування або підтвердження участі президент Петра Порошенка на момент публікації не вдалось.

Всесвітній форму у Давосі відбуватиметься 20-23 січня цього року. Канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовилась від участі через кризу з мігрантами. Передумали запрошувати представників КНДР, влада якої нещодавно на весь світ заявила про вдале випробовування водневої бомби

Залиште свій коментар

Вибір редакції