В уряді досі не знають складу делегації України на Форумі в Давосі, але точно вдома залишиться Яценюк

Яресько і Абромавичус точно будуть присутніми.

Українська делегація візьме участь на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який запланований на 20-23 січня 2016 року.

Про це ТСН.ua повідомили в уряді.

Інформація про склад делегації досі невідома. Однак точно до Швейцарії не поїде глава Кабміну Арсеній Яценюк. В уряді не виключили, що групу українських представників може очолити президент України Петро Порошенко, який минулого року вже виступав на Форумі.

Натомість у Міністерстві фінансів підтвердили участь Наталії Яресько, а у Міністерстві економічного розвитку повідомили, що Айварас Абромавичус також відбуде на Форум. "Від Міністерства передбачена участь лише особисто міністра. Перелік зустрічей під час Форуму все ще уточняється", - йдеться у відповіді на запит ТСН.ua.

Своєю чергою, у Міністерстві закордонних справ України не змогли надати повної інформації про склад делегації і зустрічі, які плануються провести в Давосі. Робота, як заявили у відомстві, все ще триває, а про заплановані переговори зазвичай не розголошуються.

Отримати спростування або підтвердження участі президент Петра Порошенка на момент публікації не вдалось.

Всесвітній форму у Давосі відбуватиметься 20-23 січня цього року. Канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовилась від участі через кризу з мігрантами. Передумали запрошувати представників КНДР, влада якої нещодавно на весь світ заявила про вдале випробовування водневої бомби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: