В уряді охарактеризували одного з міністрів: "некомпетентність та безвідповідальність"

Дата публікації
Перегляди
629
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В уряді охарактеризували одного з міністрів: "некомпетентність та безвідповідальність"

Міністр екології опинився за крок до відставки

Питання про зняття з посади керівника Мінекології розглядатимуть на засіданні Кабміну.

У середу Кабінет міністрів України розгляне питання відставки міністра екології Ігоря Шевченка. Уперше воно виникло ще на початку року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тоді йому запропонували добровільно, без скандалу, написати заяву на звільнення. Про це розповів журналістам віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський.

За його словами, Шевченко не виконує своїх професійних обов'язків і не розуміє поставлених йому завдань через некомпетентність. Також на чолі Мінекології він неодноразово ігнорував доручення прем'єр-міністра України.

"Безсистемність, хаотичність, невиваженість управлінчеських рішень, некомпетентність та безвідповідальність новопризначеного керівництва, а простіше кажучи міністра екології. Хочу підкреслити ще – абсолютна некомпетентність і неготовність керувати міністерством", - дав характеристику колезі по уряду віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський.

Раніше міністра екології звинуватили в тому, що він літав до Ніцци в той час, коли під Києвом горіла нафтобаза. Про це розповів лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він же закликав парламентську коаліцію проголосувати за відставку Шевченка.

Як уже повідомлялося, під міністром екології Шевченком захиталося крісло.

Кабмін розгляне питання відставки міністра екології Ігоря Шевченка

Кабмін розгляне питання відставки міністра екології Ігоря Шевченка
Наступна публікація