В уряді пояснили, для чого об'єднали два міністерства, і покликали аграріїв на зустріч

Дата публікації
Перегляди
2534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В уряді пояснили, для чого об'єднали два міністерства, і покликали аграріїв на зустріч

Фото: УНІАН

Одним із пріорітетів боротьби з корупцією є електронні послуги.

Об'єднання Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Міністерством аграрної політики та продовольства в єдине відомство потрібне для пришвидшення реалізації ключових реформ.

Як повідомив у своєму Facebook міністр розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, йдеться про такі напрями як: приватизація державних підприємств, запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, детінізація аграрних ринків та земельних відносин, лібералізація трудових відносин – збільшення кількості легальних робочих місць, розширення доступу до міжнародних ринків, перезавантаження системи професійного навчання, модернізація підходів до наукових досліджень та запровадження інновацій в аграрному секторі.

Конкретні напрацювання стануть частиною Програми Уряду Олексія Гончарука. "Для Міністерства є важливою синхронізація діяльності всіх ринків та запровадження ефективних, прозорих і зрозумілих правил гри. Реформа аграрної сфери з огляду на її комплексність вимагає стратегічного узгодження із ключовими змінами в інших сферах", - зазначив він.

Милованов додав, що дерегуляція та діджиталізація – ключові інструменти боротьби з корупцією у сферах апробацій, сертифікації та дозвільної діяльності пов’язаних із доступом новітніх засобів виробництва в аграрному секторі та доступу виробленої сільськогосподарської продукції до українського та міжнародного споживача.

"Перезавантаження системи державної статистики дозволить отримати чіткі цифри, щодо показників розвитку галузі та формувати прогнозовані довгострокові орієнтири та пріоритети державної політики у відповідній сфері", - написав урядовець.

Наразі міністр прагне провести зустріч із представниками аграрного сектору для "визначення больових точок і перспектив".

Новообраний прем'єр-міністр Гончарук поспілкувався з журналістами у саду

Новообраний прем'єр-міністр Гончарук поспілкувався з журналістами у саду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація