В Уряді прокоментували резонансне висловлювання нардепки від "Слуги народу" про вступ до НАТО

Дата публікації
Перегляди
2495
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Уряді прокоментували резонансне висловлювання нардепки від "Слуги народу" про вступ до НАТО

Фото: Associated Press

В Кабміні звинувачують в перекручуванні слів Верещук.

В Уряді заявивли, що висловлювання нардепки від "Слуги Народу" Ірини Верещук в ефірі телеканалу "112 Україна", де вона сказала, що нібито "НАТО не збирається приймати Україну до своїх лав і тому варто переглянути підхід до відносин з Альянсом", було некоректно трактоване.

Про це 24 вересня повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів.

"Повідомляємо, що її слова були некоректно трактовані низкою медіа. Стратегічний курс України до ЄС та НАТО закріплений у Конституції та залишається незмінним. Стратегічна готовність НАТО прийняти Україну також підтверджена у Декларації Бухарестського саміту 2008 року, де прямо вказано, що Україна стане членом НАТО", – зазначили в Кабміні.

Там пояснили, що конфлікт на Сході з багатьох позицій ускладнює для України інтеграцію до НАТО і багато встановлення миру в Україні дуже багато в чому залежить від керівництва Росії.

"Але так само багато залежить і від нас самих, адже Україна буде реальним кандидатом на членство в НАТО тільки за умови серйозного прогресу в реформах: успішного подолання корупції, забезпечення належного врядування, прозорості, дотримання прав людини та ґендерної рівності, реформування кримінального правосуддя, судової реформи. Саме це мала на увазі Ірина Верещук, коли наводила приклади інших країн відносно процесу їхнього вступу до НАТО.", – додали в пресслужбі.

Коментар стосовно висловлювання Ірини Верещук в ефірі телеканалу 112 щодо НАТО. Повідомляємо, що її слова були...

Опубліковано Урядовий портал Вівторок, 24 вересня 2019 р.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "112 Україна" народна депутатка від "Слуги Народу" зазначила, що Україна досить успішно виконує компонент з безпеки і переходи на стандарти НАТО, прописані в стратегії національної безпеки, але політичний компонент залишається відкритим.

"Ми говоримо і часто піддаємо себе критиці, але повинні говорити людям правду. Нас не чекають в НАТО. Швидше, Грузію візьмуть. І я була дуже здивована, тому що в 2008 році Грузія і Україна мали однакову можливість отримати ПДЧ. Ми жертви агресії, і сьогодні серйозно стоїть питання про включення Грузії в НАТО, а про Україну взагалі питання не стоїть", - сказала вона.

НАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

НАТО відмовляється від гонки озброєнь з Росією

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2495
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація