Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді відбулися кадрові "чистки". Кого звільнено з посад

Одного зі звільнених заступників нібито відправляють керувати областю.

Заступника міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції Юліана Чаплінського та першого заступника міністра Дмитра Живицького звільнено з посад. Усунено також і Олену Сімоненко, яка обіймала посаду заступниці очільниці МОЗ Зоряни Скалецької.

Відповідні рішення ухвалив Кабмін, йдеться на Урядовому порталі.

Згідно з документом, Олену Сімоненко звільнено за власним бажанням. Пропрацювала вона у міністерстві лише п'ять місяців, її було призначено на посаду 11 вересня 2019 року.

"Звільнити Сімоненко Олену Анатоліївну з посади заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції за власним бажанням", - сказано в документі.

А от, Дмитра Живицького з посади першого заступника міністра розвитку громад та територій звільнено через початок роботи на іншій посаді. За словами самого Живицького, його нібито затвердив Кабмін на посаду голови Сумської ОДА.

Усунення Чаплінського пояснюється звільненням міністра, оскільки за законом, його заступники також позбавляються своїх посад. 

"Звільнити Чаплінського Юліана Михайловича з посади заступника міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”, - йдеться у документі.

Нагадаємо, 4 грудня Кабмін під час свого засідання здійснив низку кадрових звільнень та призначень. Було звільнено заступницю міністра, чотирьох керівників держслужб та голову правління компанії. Крім того, уряд погодив нові голови райдержадміністрацій. 

Відео Зеленський підписав указ про звільнення з посади керівника свого офісу Андрія Богдана

Гучна відставка. Президент України підписав указ про звільнення з посади керівника свого офісу Андрія Богдана. Чутки про відставку очільника офісу президента почали ширитися напередодні. Про це повідомляли різні джерела на Банковій, втім, сприймалися вони із застереженням, адже Андрій Богдан на своїй посаді встиг відзначитися фейковою відставкою.

Зеленський підписав указ про звільнення з посади керівника свого офісу Андрія Богдана

Залиште свій коментар

Вибір редакції