В Януковича є час до 5 березня, щоб ознайомитися із справою про держзраду

Дата публікації
В Януковича є час до 5 березня, щоб ознайомитися із справою про держзраду

Reuters

Прокуратура вважає, що адвокати екс-президента свідомо затягують цей процес.

Печерський райсуд Києва зобов'язав захист позбавленого звання президента Віктора Януковича ознайомитися з матеріалами справи про державну зраду протягом 17 днів, тобто до 5 березня.

Про це повідомив суддя Володимир Карабань, - пишуть "Українські новини".

Суд частково задовольнив клопотання Головної військової прокуратури про обмеження терміну ознайомлення з матеріалами справи. Прокуратура просила встановити термін у 10 днів. Прокуратура переконана, що адвокати екс-президента свідомо затягують цей процес. Адвокати просили надати їм місяць для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

Прокуратура прогнозувала завершення ознайомлення захистом Януковича з матеріалами справи про держзраду до 20 лютого. Генпрокуратура планує початок судового розгляду обвинувачення Януковича в держзраді у березні.

Нагадаємо, Янукович повідомив, що має низку питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду.  Янукович заявляє, що належним чином не отримав підозри у держзраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним. Про це йдеться в листі екс-президента до Печерського суду від 18 січня. 

Підозру Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відео-допиту колишнього голови держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і передасть належним чином до Ростова. Зазначимо, що головним доказом обвинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку.

Досудове розслідування у справі зради Януковича завершено

Досудове розслідування у справі зради Януковича завершено

Наступна публікація