В'ятрович став депутатом Ради замість Луценко й одразу опинився в епіцентру скандалу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ірина Луценко пішла з Ради через проблеми зі здоров'ям.

Замість Ірини Луценко, яка склала повноваження народної депутатки, до Верховної Ради за списком "Європейської солідарності" заходить ексголова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

"Я йду в політику заради того, щоб Україна була рідним домом, в якому живеш в достатку та куди із радістю повертаєшся. Щоб наші діти спілкувались між собою українською, не нехтуючи іноземними мовами, знали б нашу історію, не спотворену з-за кордону та з впевненістю дивилися у своє майбутнє, не затьмарене ані війною, ані здачею країни. Особисто я запевняю: не піду на жодні компроміси щодо національних інтересів. Хай зміни будуть українськими! Йду, щоб будувати український світ і зупиняти "русскій мір", - написав В'ятрович у Facebook.

Наступною після Луценко у списку партії була Наталя Бойко, але вона відмовилася йти в парламент. Тому місце дісталося В'ятровичу.

Я йду в політику заради того, щоб Україна була рідним домом, в якому живеш в достатку та куди із радістю повертаєшся....

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Новоспечений нардеп одразу ж опинився в епіцентрі скандалу. В'ятрович виклав у соцмережі принскрин повідомлення, яке йому, як він думав, надіслав нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський. Текст був такого змісту:

"Привіт, колего майбутній! Дивися давай без провокацій, якщо ти відкриєш у мій бік свій рот, я одразу буду бити в **ало. Я тебе попередив. Я таких як ти бандерівських п***расів **ав і буду **ати. Ти зрозумів?".

Привітання від депутата Бужанського:)

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Згодом В'ятрович повідомив, що "кажуть, Макс Бужанський спростував свою причетність до повідомлення з погрозами. Мені прикро, що сприйняв це повідомлення як його, адже він відомий своєю ввічливістю і неприхованими симпатіями до мене та моєї роботи".

Кажуть Макс Бужанський спростував свою причетність до повідомлення з погрозами. Мені прикро, що сприйняв це повідомлення...

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Нагадаємо, Володимир В’ятрович був головою Інституту національної пам’яті від березня 2014 року до вересня 2019-го.

Ірина Луценко залишила парламент через проблеми зі здоров'ям - вона перенесла серйозну проблему з серцем. 12 листопада Верховная Рада підтримала дострокове припинення її повноважень.

Відео Ексклюзивне інтерв'ю Володимира В'ятровича

Про звільнення, досягнення, Польщу та плани на майбутнє.  

Ексклюзивне інтерв'ю Володимира В'ятровича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції