В ЄС хочуть заборонити в'їзд мешканцям Донбасу з "путінськими паспортами" – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посли країн Євросоюзу обговорили ситуацію з видаванням паспортів.

Євросоюз може заборонити в'їзд до країн членів ЄС громадянам окупованих територій Донбасу, у яких будуть російські паспорти.

Про це повідоми на своїй сторінці у Twitter брюсельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

Кореспондент зазначив, що сім країн-членів ЄС хочуть введення санкцій через видавання паспортів, однак комісії доручили вивчити можливість заборони в'їзду громадянам Донбасу з російськими паспортами.

"Посли ЄС обговорили питання про видавання паспортів Росії на сході України. Сім держав-членів хочуть санкцій, тому попереду довгий шлях до досягнення єдності. Однак вони доручили комісії вивчити можливість заборони на в'їзд в ЄС громадянам з цими паспортами", - йдеться в дописі.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

ВідеоКлімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Порошенко відвідує Брюссель. У столиці Євросоюзу відзначають десятиліття програми "Східне партнерство". Для України - це знакова подія. Саме в межах "Східного партнерства" Київ отримав "безвіз" і угоду про асоціацію.    

Клімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції