В ЄС пригрозили Росії новими санкціями в разі зриву Мінських угод

Дата публікації
Перегляди
445
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В ЄС пригрозили Росії новими санкціями в разі зриву Мінських угод

Прем'єр Люксембургу: В інтересах усіх, щоб Мінські угоди були не тільки на папері, але і в реальності / Фото: Сайт президента України

Москва може очікувати нових обмежень.  

Усі пункти Мінських угод необхідно визнати важливими для виконання. Якщо Росія не дотримуватиметься досягнутих домовленностей - її очікуватимуть нові санкції. Про це заявив прем'єр-міністр Великого Герцогства Люксембург Ксав'є Бетель.

"Я сказав Петру Порошенку, що необхідно визнати важливими всі пункти (Мінських угод - ред.), І їх необхідно виконати. У мене була можливість 2 тижні тому розмовляти з президентом Путіним і важливо пам'ятати, що "Мінськ" на сьогоднішній день є єдиною угодою, яка сьогодні існує для того, щоб стабілізувати ситуацію і знайти рішення, щоб вийти з цього конфлікту ", - заявив він на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком після двосторонньої зустрічі в четвер у Києві.

"В інтересах усіх, щоб Мінські угоди були не тільки на папері, але і в реальності. Ми бачимо, що припинення вогню є тільки одним пунктом, але є й багато інших ... Важливо, щоб ці угоди зводилися не тільки до одного пункту", - підкреслив Беттель.

Він також наголосив, що якщо мінські угоди не будуть виконуватися, то на Росію очікують нові санкції.

"28 членів ЄС мають одне єдине бачення ситуації: якщо мінські угоди не виконуватимуться - будуть нові санкції, якщо будуть виконані - тоді ми будемо говорити щодо інших питань ... Але президент Порошенко, українська сторона, також повинна виконувати свої зобов'язання", - заявив Беттель.

Нагадаємо, раніше депутати парламентів країн НАТО закликали свої уряди розглянути більш жорсткі економічні санкції проти Росії, якщо РФ не дотримуватиметься угоди про припинення вогню на Донбасі.

Наступна публікація