У ЄС прокоментували наміри окупантів у Криму заборонити Меджліс

Поклонська подала в "Верховний суд Криму" позов про заборону його діяльності.

Євросоюз висловлює серйозну стурбованість систематичним порушенням основних прав і свобод жителів Криму і, зокрема, кримських татар з боку РФ. Про це заявили в Представництві ЄС в Україні, передає видання Новое время.

Зокрема, в ЄС рішуче засудили незаконне утримання під арештом тринадцяти українських громадян і представників кримськотатарського народу окупаційною владою Криму.

"Ми також неприємно вражені намірами заборонити діяльність Меджлісу, парламенту кримськотатарського народу", - зазначив прес-аташе Представництва Давид Стулік.

Євросоюз закликав Кремль припинити всі політичні репресії і негайно відпустити всіх незаконно затриманих громадян.

"ЄС повторює свій заклик до повного, вільного і необмеженого доступу всіх міжнародних суб'єктів прав людини на всій території України, включно з Кримом і Севастополем", - сказав Стулік.

Раніше нелегітимна прокурор окупованого РФ Криму Наталія Поклонська подала до "Верховного суду Криму" позов про заборону діяльності Меджлісу кримсько-татарського народу. Самопроголошена прокурорша написала свою заяву на підставі статті "федерального закону "Про протидію екстремістській діяльності".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: