Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС занепокоєні "Миротворцем" і закликали прибрати дані про журналістів

У цій базі даних міститься 4068 імен.

Посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінський стверджує, що публікація даних журналістів на сайті "Миротворець" порушує міжнародні норми та українське законодавство.

Про це пише "Європейська правда".

І хоча формально українська держава не дотична до цієї публікації, дипломат покладає на офіційний Київ частину відповідальності завирішення даного конфлікту.

"Я занепокоєний повідомленням про те, що деякі українські веб-сайти опублікували персональні дані тих журналістів, що отримали акредитацію у так званих "ДНР" та "ЛНР"", - йдеться у відповіді посла. "Ці дії (публікація детальної інформації про журналістів) порушують міжнародні стандарти захисту персональних даних, а також  не відповідають українському Закону про захист персональних даних, а також наражають на ризик самих журналістів. Я наполегливо  закликаю українську владу забезпечити, щоби цей контент став недоступним", - заявив Ян Томбінський.

Прокуратура міста Києва відреагувала на повідомлення щодо оприлюднення на сайті "Миротворець" персональних даних журналістів.

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068-ми.

Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції