В Європарламенті заслухають доповідь про злочини Росії на Сході України

Організатором презентації є депутат Європарламенту від правлячої в Польщі партії "Право і Справедливість".

Сьогодні, 5 квітня,  у Європарламенті відбудеться конференція, де представлять доповідь про злочини Росії на Сході України у 2014 році.

"В рамках конференції в Європарламенті відбудеться широка презентація доповіді для депутатів Європарламенту, представників неурядових організацій, журналістів, діячів прав людини", - повідомила депутат Сейму, заступник голови комісії нижньої палати польського парламенту у закордонних справах Малгожата Госевська в інтерв'ю "Укрінформу".

Вона додала, що головним організатором цієї презентації є депутат Європарламенту від правлячої в Польщі партії "Право і Справедливість" Анна Фотига.

Повідомляється, що Госевська в другій половині квітня планує передати показання про злочини росіян на Донбасі в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.

Нагадаємо, що за інформацією української розвідки російські військові готують масові провокації бійців АТО на Донбасі. За даними розвідки, метою провокації є звинувачення української сторони у порушенні Мінських домовленостей, щоб мати підстави для початку наступальних бойових дій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: