Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук не братиме участі у виборах президента України. Музикант пояснив, що робитиме далі

Він буде підтримувати проєвропейські сили.

Лідер музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не буде балотуватися на президентських виборах у 2019 році.

Про це він заявив у своєму відеозверненні на офіційному телеканалі YouTube.

"Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над "і", зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року. Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь", - розповів він.

Водночас, він зазначив, що працюватиме "зі своєю командою" для змін в країні та перемоги проєвропейських сил.

"Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе", - підкреслив співак.

Нагадаємо, під час виступу на заході Real changes in Ukraine – a must for a successful future від Українського інституту в Лондоні лідер музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук підтвердив, що планує йти в політику.

ВідеоЧи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Чи балотуватиметься Святослав Вакарчук у президенти, наскільки близька до Москви Юлія Тимошенко і чому Анатолій Гриценко сподівається нарешті не програти вибори. Щоб послухати потенційних кандидатів у президенти України під час завершального, третього дня форуму Ялтинської європейської стратегії, у залі доставляли стільці, чимало гостей і взагалі слухали стоячи. 

Чи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Залиште свій коментар

Вибір редакції