Вакарчук пояснив, чому не пішов на президентські вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, справжні зміни робляться у парламенті.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не балотувався на посаду президента, оскільки "справжні зміни" робляться у парламенті.

Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.Тиждень.

"Я вважаю, що сьогодні те місце, де робляться справжні зміни, які стосуються українських громадян, що стосується їхнього добробуту, що стосується боротьби з корупцією, вільної економіки, відбувається в парламенті. Тому я не вагаючись ухвалив рішення йти на вибори до парламенту", - пояснив Вакарчук.

За словами співака, його політична сила планує прийти в українську політику "всерйоз і надовго".

Нагадаємо, 16 травня Вакарчук оголосив про участь своєї партії "Голос" на виборах до Верховної Ради. Музикант також представив кількох перших членів команди та назвав головні цілі нової політсили.

ВідеоВакарчук йде у народні депутати

Рок-зірка йде у нардепи. Святослав Вакарчук сьогодні заявив, що братиме участь у парламентських виборах і задля цього створює свою партію, яка називатиметься "Голос". Лідер гурту "Океан Ельзи" виступив із короткою промовою просто неба в середмісті Києва. Розповів - установчий з'їзд партії планує провести приблизно за місяць. Вже представив найближчих соратників - економістів, медиків, волонтерів, правозахисників та одного з легендарних "кіборгів" Андрія Шараскіна.  

Вакарчук йде у народні депутати

Залиште свій коментар

Вибір редакції