Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук пояснив, чому він не голова парламентської фракції "Голос"

Він не хоче бути вождем.

Український музикант та лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук пояснив, чому він не є головою фракції "Голос" у Верховній Раді. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведучий запитав у нього, чому він не голова фракції у ВР.

"По-перше я лідер партії, я голова партії, а по-друге – це у старих політиків прийнято так, у вас один вождь, який і голова всього. В партії нового типу, якою "Голос" є, не може бути одного лідера. Це абсолютно не правильно, коли я прийшов, як цар чи як вождь, і всіх за собою веду і вирішую. Ми бачимо до чого приводить така політика. 28 років у нас були лідери партій, які одноосібно асоціювались з тою чи іншою партією", - заявив Вакарчук.

На думку лідера партії, у такому підході криється велика небезпека.

"Сергій Рахманін є дуже досвідченим, дуже впливовим в минулому журналістом. Людина, яка найкраще знає політичний ландшафт в Україні. Ми всією фракцією вибрали його, як голову фракції, який власне представляє позицію в парламенті, а я як людина, яка створювала цю партію, є її головою. Я займаюся справами партії, розбудовую її", - додав він.

Нагадаємо, 8 червня повідомлялося, що відомий український журналіст та заступник головного редактора газети "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Святослава Вакарчука.

Відео Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається зупиняти виступи гурту "Океан Ельзи". Також лідер партії "Голос" розповів ключові принципи партії, у рамках яких вони планують працювати у ВР: зближення з ЄС та НАТО, реалізація вислову "закон для всіх", вільна економіка без олігархів, влада підзвітна громадянам.  

Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Залиште свій коментар

Вибір редакції