Вакарчук пояснив відсутність підтримки "Голосом" нового уряду

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вакарчук пояснив відсутність підтримки "Голосом" нового уряду

Фото: УНІАН

За словами політика, про кандидатури міністрів нардепи дізналися вже під час засідання ВР.

Відповідальність за новий уряд повністю несе партія "Слуга народу". Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив лідер фракції "Голос" у Верховній Раді України Святослав Вакарчук.

Він наголосив, що депутати з його команди підтримали формування президії ВР і закон про зняття депутатської недоторканності. "Ми вважаємо, що займаємо конструктивну позицію, тому що голосувати за уряд, про який ми практично нічого не знали і дізналися тільки в залі", - зауважив він. "Партія "Голос" не хотіла брати в тому участі, хоча деяких міністрів ми добре знаємо і бажаємо їм щиро успіху", - додав депутат.

Вакарчук наголосив, що готовий підтримати законопроекти цих міністрів і допомагати їм у майбутньому та конструктивно співпрацювати. "Але все-таки це політична відповідальність фракції "Слуга народу", яка взяла на себе одноосібну відповідальність. Це їхнє рішення, ми його шануємо", - пояснив він.

Лідер "Голосу" також визначив роль своєї фракції у новій ВР, як "над позицію". І пояснив, що це ні опозиція, ні соратники нової влади. "Ми збираємося допомагати владі в тих конструктивних пропозиціях і реформах, які співпадають із нашою програмою. Але ми не дамо нікому, безумовно, і владі, перейти червоні лінії, або не виконувати ті обіцянки, які вони давали", - зазначив Вакарчук.

З корабля на бал: новообрані урядовці прямують до Кабміну 

З корабля на бал: новообрані урядовці прямують до Кабміну 

Зазначимо, що 29 серпня відбувається перше засідання новообраної Верховної Ради. Протягом цього робочого дня парламентарі пообіцяли розглянути та ухвалити до 100 законопроектів.

До парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація