Вакарчук проголосував на виборах до Ради і розповів про отриманий "хороший знак"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від запитання про очікувану кількість відсотків, що отримає "Голос", він ухилився й обмежився прогнозом "все буде добре".

"З натхненням і гарним настроєм" 21 липня проголосував на парламентських виборах лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук.

Від запитання про очікувану кількість відсотків, які набере його партія, музикант ухилився і закликав чекати офіційних результатів та даних екзитполів.

"Мої прогнози, що все буде добре. Сподіваюсь, що у нас будуть чесні прозорі вибори", - додав він.

Окрім цього, лідер "Голосу" розповів про "знак", який він сьогодні отримав.

"Сьогодні був хороший знак, я був у Видубицькому монастирі, і там росте магнолія. Цю магнолію колись посадила моя дружина, коли я захищав дисертацію. Вона була маленька, а сьогодні вона виросла метрів на 7-8, дуже потужна, запашна і красива. Я до того, що якщо ти садиш насіння добра та справедливості, то вони обов'язково проростають і переростають тебе самого", - розповів Вакарчук.

Щодо формування коаліції, Вакарчук зазначив, що спочатку слід побачити результати голосування, а також коаліційну угоду. "Коаліція створюється не тому, що хтось комусь подобається, а тому, що є певні пункти коаліційної угоди, які всі учасники готові підписати і нести відповідальність за це", - зазначив Вакарчук.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори відбуватимуться за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції