Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук розповів, як поєднуватиме музику і роботу в Верховній Раді

Співак не планує припиняти займатися музикою.

Лідер гурту "Океан Ельзи" та партії "Голос" Святослав Вакарчук у разі потрапляння до Верховної Ради більшість свого часу буде віддавати політиці, але іноді даватиме концерти.

Про це він розповів в ефірі "Громадського".

"Я чітко усвідомлюю, якщо потрапимо у Верховну Раду, то основний час і зусилля буде займати політика й робота на благо людей. Але я залишаю за собою право писати музику та деколи давати концерти", — сказав Вакарчук.

Лідер "Голосу" додав, що для нього було б дивним "зрадити собі й перестати займатися музикою взагалі".

Нагадаємо,  у соціологічних даних групи "Рейтинг" за 16-21 травня цього року вказується, що лідером електоральних симпатій українців залишається партія "Слуга народу", яку готові підтримати 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. На другому місці – партія "Опозиційна платформа – За життя" із підтримкою в 10,5%. Третю позицію розділяє "БПП Солідарність" – 8,8%, а четверту і п'яту відповідно "Батьківщина" (7,3%) і партія "Сила і честь" на чолі з Ігорем Смешком (5,1%).

У разі зменшення прохідного бар'єру до парламенту зайдуть представники політичної сили Святослава Вакарчука "Голос" (4,6%), "Радикальної партії" Олега Ляшка (3,3%) і "Опозиційного блоку" (3,2%). 

ВідеоВакарчук розповів про співпрацю із Зеленським і продовження музичної кар'єри

Разом зі своєю партією "Голос" Святослав Вакарчук збирається міняти систему, політику і ставлення до людей. Лідер "Океану Ельзи" вперше у новій ролі завітав до студії ТСН.Тижня і розповів про продовження концертної діяльності,  музичну назву партії і співпрацю із Зеленським.  

Вакарчук розповів про співпрацю із Зеленським і продовження музичної кар'єри

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції