Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук висунув три основні умови кандидатам у президенти України

Лідер гурту "О.Е." розповів про три обов'язкових пункти для всіх, хто претендує на посаду президента.

Громадський діяч та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що на голос виборців заслуговує той кандидат, який виконає хоча б три умови: візьме участь у теледебатах, назве свою команду та покаже приклади виконаних обіцянок.

Про це він розповів в опублікованому відео на своєму Youtube-каналі.

Вакарчук вважає, що кандидат в президенти "повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера".

Другою умовою є оголосити імена людей з його команди.

"Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки", - сказав Вакарчук.

Також він додав, що кандидат обов'язково повинен показати приклади виконаних обіцянок.

"Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз", - зазначив лідер "О.Е."

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук під час виступу у Харкові сказав, що його цікавлять зміни в країні, а не посада президента. Тоді він остаточно заявив, що не братиме участі в президентській гонці-2019.

Залиште свій коментар

Вибір редакції