Вакарчук заявив про крадіжку голосів на мажоритарному округу Львівщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У партії звернули увагу на невідповідність даних екзитполів та підрахунків.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про загрозу зриву виборів або навіть фальсифікацію їх результатів в окрузі №118 у Львівській області, де за попередніми даними перемагає бізнесмен і депутат Богдан Дубневич. Водночас напередодні ввечері львівська соціологічна агенція "Фама" повідомила, що Дубневич програє кандидатці від "Голосу" Галині Васильченко з розривом приблизно 13%.

Про це повідомили на брифінгу політсили 22 липня

Як відзначили в партії, з тих дільниць, на яких перемагає Васильченко, Окружна виборча комісія припинила приймати протоколи і приблизно 20 з них повернула на доопрацювання без поважних причин. Після зауважень з боку партії ОВК оголосила перерву до 11:00 вівторка.

"ОВК припинила приймання протоколів до завтрашнього дня, хоча робота комісії повинна бути безперервною. Це нас насторожує. Є підстави говорити про можливість зриву виборів або фальсифікації результатів виборів", - заявили в партії.

 Святослав Вакарчук заявив, що партія не збирається залишити все просто так.

"Ситуація вкрай загрозлива не тільки з огляду на ситуацію на цьому окрузі. Ми не дамо вкрасти голос ні одного нашого виборця. Закликаємо ЦВК змусити ОВК та ДВК цього округу виконати свої функції і продовжити вносити дані", - заявив Вакарчук.

Також він закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова взяти під контроль ситуацію і запобігти крадіжці голосів, а також президента Володимира Зеленського захистити вільне волевиявлення громадян.

"Від його позиції і його слів залежить, як почнеться новий період нової політики", - додав Вакарчук.

Зазначимо, що, згідно з даними ЦВК, на 15:00 на окрузі №118 за результатами підрахунку 89% голосів Богдан Дубневич набирає 33,04% голосів, а кандидат від "Голосу" Галина Васильченко 30,76%.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду VIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Відео Агітація у день тиші та підкуп – це найчастіші порушення на парламентських виборах

У Комітеті виборців України кажуть: деякі охочі потрапити до Ради навіть підвозили на дільниці безкоштовну воду від свого імені. А ще обіцяли роздати окуляри та гроші. В громадянській мережі ОПОРА помітили й перешкоджання діяльності журналістів, спостерігачів та наявність у списках кандидатів клонів. Подекуди члени ДВК видавали бюлетені громадянам без паспорту.  

Агітація у день тиші та підкуп – це найчастіші порушення на парламентських виборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції