Вакарчук заявив, що його не цікавить пост президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Вакарчука, президент – це "не роль в серіалі", а "серйозна справа".

Український музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук сказав, що його цікавлять зміни в країні, а не посада президента.

Про це він заявив під час лекції в Харкові, передає Українська правда.

"Я ще раз хочу сказати: не цікавить мене ця посада (президента України – ред). Мене цікавлять зміни в країні", - сказав він. За словами Вакарчука, президент – це "не роль в серіалі", а "серйозна справа".

"Давайте припинимо дискусії: підете ви в президенти – не підете. Це не дискусія сьогоднішнього рівня, вона мене ображає", - додав він.

Музикант також сумнівається в тому, що зможе самостійно "щось змінити". "Я думаю, що тільки разом ми зможемо щось зробити", - заявив Вакарчук.

Раніше Вакарчук ухилився від відповіді на запитання про президентські амбіції. "Одна річ, яку я люблю з мого рок-н-рольного чи шоу-бізнесового досвіду, насправді небагато я люблю – це здатність тримати інтригу", - заявив він.

ВідеоЮридичний університет у Харкові передумав надавати Вакарчуку приміщення для виступу

Запросили і передумали. Святославу Вакарчуку запропонували провести зустріч у Харкові, в юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. І навіть підготували угоду. Але в останній момент місце зустрічі довелось міняти. Як поскаржився артист: напередодні адміністрація заявила: приміщення Вакарчукові не дадуть "з об'єктивних причини". 

Юридичний університет у Харкові передумав надавати Вакарчуку приміщення для виступу

Залиште свій коментар

Вибір редакції