Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВАКС не зміг обрати запобіжний захід нардепу Дубневичу

Рішення відкладено на суботу.

Цілий день засідання у Вищому антикорупційному суді не закінчився обранням запобіжного заходу нардепу Ярославу Дубневичу. Його підозрюють в організації корупційної схеми на "Укрзалізниці", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На суд підтримати і взяти на поруки підозрюваного прийшли 10 парламентаріїв. Прокуратур САП просив узяти Дубневича під варту з можливістю застави в 93 мільйони гривень – саме стільки, за розрахунками обвинувачення, Дубневич заробив, коли очолював транспортний комітет у парламенті й налагодив постачання автозапчастин до залізничного монополіста.

Після цілого дня розгляду справи суд  зробив перерву до завтра. Сам Дубневич звинувачення відкидає, обіцяє нікуди не тікати і розраховує, що його відпустять на поруки. Звинуваченому загрожує від 7 до 12 років в'язниці.

Відео У Вищому антикорупційному суді не змогли обрати запобіжний захід нардепу Дубневичу

Його підозрюють в організації прибуткової схеми на "Укрзалізниці". На суд підтримати і взяти на поруки підозрюваного прийшли 10 парламентарів. Прокуратур САП просить взяти Дубневича під варту із можливістю застави 93 мільйони гривень, саме стільки за підозрою прокурорів Дубневич заробив, коли очолював транспортний комітет у парламенті і налагодив постачання автозапчастин до залізничного монополіста.  

У Вищому антикорупційному суді не змогли обрати запобіжний захід нардепу Дубневичу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції