ВАКС відпустив позбавленого недоторканності нардепа Дубневича під заставу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокуратура наполягала на арешті нардепа з альтернативою застави у 93 мільйони гривень.

Вищий антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу, підозрюваному в організації корупційної схеми на "Укрзалізниці" та розкраданні 93 мільйонів гривень, запобіжний захід у вигляді внесення застави. 

Відповідну ухвалу у суботу, 2 листопада, зачитала суддя Катерина Широка.

Згідно з документом, нардеп має внести заставу розміром 100 млн гривень протягом 5 днів від дня оголошення ухвали.

Окрім цього на Дубневича покладено низку обов’язків: прибувати за вимогою до слідчого, детектива, прокурора; повідомляти слідчого, прокурора, детектива чи суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утриматись від спілкування щодо обставин кримінального провадження з фігурантами; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд до України; носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, напередодні, 1 листопада, ВАКС не зміг обрати запобіжний захід нардепу Дубневичу.

Прокурор САП просив узяти Дубневича під варту з можливістю застави в 93 мільйони гривень, натомість група нардепів запропонували взяти його на поруки.

За версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету "Укрзалізниці" на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми становили понад 93 млн грн.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича. Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції