Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ватажок донецьких терористів Пушилін недовчився в університеті і працював крупʼє

Чоловік ніде довго не затримувався.

В автобіографії ватажка донецьких терористів Дениса Пушиліна, яка розміщена на сайті "МММ волонтер", йдеться про те, що Пушилін є громадянином України, має незакінчену вищу освіту: недовчився в Донбаській державній академії будівництва і архітектури на факультеті "Економіка підприємства".

Не щастило бойовику і з роботою: на сайті work.ua навіть нині є його резюме. Пушин шукав роботу на посаді начальника відділу продажів або регіонального менеджера. У резюме йдеться про те, що Пушилін займався приватним бізнесом, був менеджером відділу реклами в газеті "Арт-мозаїка", круп'є в казино "Каскад", начальником відділу збуту в ТОВ "Юніон продукт" і виконавчим директором в ТОВ "Славiя". Найдовше ватажок донецький терористів пропрацював на різних посадах у торговельній компанії "Солодке життя" у 2003-2005 роках.

"Засвітився" Пушилін і в політичний партії МММ ("Ми маємо мету"). Він балотувався до Верховної Ради на парламентських виборах по 94 округу під Києвом (Обухів та Обухівський район, місто Васильків та Васильківський район).

Нагадаємо, що раніше СБУ оголосила у розшук ватажка донецьких терористів Пушиліна

Залиште свій коментар

Вибір редакції