Важковаговик е-декларування Константіновський показав свій маєток у Конча-Заспі

Дата публікації
Перегляди
8471
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Важковаговик е-декларування Константіновський показав свій маєток у Конча-Заспі

Фото: УНІАН

Нардеп запевняє, що приховувати йому нема чого.

Позафракційний депутат В'ячеслав Константіновський, який задекларував понад 150 кілограмів готівки, володіє маєтком у Конча-Заспі, де для задекларованих кілограмів чимало місця.

Будинок площею понад 600 кв м розташований на 80 "сотках" елітної землі на Київщині. Поруч з Константіновським, каже, живуть колеги за парламентом – Тимошенко, Новінський та інші. Проте на власні очі сусідів нардеп не бачив й по-сусідськи з ними ніколи не спілкувався.

До власного будинку, який збудував 12 років тому, пускати журналістів народний обранець не хотів. Запевняє, приховувати йому нема чого, однак родина не схвалила би цікавих журналістів у сімейному гніздечку. Втім кореспонденту ТСН Дар'ї Счастливій Константіновський не відмовив – показав просторі зали, картини українських живописців, армійські обладунки, що залишились після служби в зоні АТО, улюблене місце в будинку – спортзалу, зброю у скринях та сейфах, та багато іншого.

Як людина з великим стажем у бізнесі Константіновський радіє розкриттю статків можновладців і сам голосував за введення електронного декларування.

"Я позитивно ставлюся до відкриття статків чиновників. Бо мені кривдно було. Мені, аби заробити гроші, потрібно було сплатити податки, все оформлене на мене, мені ховати немає чого. А комусь носили чемоданами. Тепер я хочу, аби вони теж показали, звідки взяли гроші. Бо заробляти завжди складніше, ніж купити посаду та отримувати відкати", - каже нардеп.

Нардеп Константіновський показав ТСН свій маєток у Конча-Заспі

Нардеп Константіновський показав ТСН свій маєток у Конча-Заспі

Зазначимо, Константіновський задекларував 14,7 млн доларів готівкових коштів, 6 778 776 грн та ще 500 тис. євро готівкою. Основну частину своїх статків, заявляє, має від продажу "Індексбанку", і запрошує НАБУ перерахувати всі його задекларовані кошти. Крім готівки нардеп задекларував три машини, два великих заміських будинки, квартиру у Києві і п'ять гаражів.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8471
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація