Важливо не помилитися у кадрах: Зеленський очікує нового спецпредставника США з питань України

Важливо не помилитися у кадрах: Зеленський очікує нового спецпредставника США з питань України

Associated Press

Колишній спецпредставник Держдепу США Курт Волкер знав усю інформацію не з чуток.

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що американський лідер Джо Байден обере правильну людину на посаду спецпредставника по Україні.

Про це він заявив в інтерв'ю The New York Times. Розмова відбулася 16 грудня 2020 року.

"У якийсь момент ми, на жаль, втратили спецпредставника по Україні у США Курта Волкера, він робив дуже важливі сполучні кроки та міг спілкуватися як з Україною, так і прекрасно спілкувався з Російською Федерацією і знав усю інформацію не з чуток. Я вважаю, що втрачена позиція, але такий спецпредставник або такий орган повинен бути. Дуже важливо – обрати таку людину, яка здійснюватиме потрібні кроки, яка розуміє українську ментальність. Важливо не помилитися в цьому кадровому питанні", - додав Зеленський.

"Президент Байден має всі максимальні шанси, тому що він багато працював з Україною, він – практик і розуміє менталітет, розуміє важливі моменти, пов'язані з реформами. Знаючи реформи в Україні, він розумітиме й зможе відрізнити реальну інформацію від фейків. Це дуже важливо, щоб не розірвалися стосунки між Україною та США. Важливо розуміти, що реально відбувається. І тому мені здається, що ось це розуміння новим президентом США реальності в Росії, в Україні, у Європі дасть велику можливість вирішення всіх конфліктних завдань", - резюмував Зеленський. 

Читайте також: