Величезний фейк і мильна бульбашка. Ярош висловив ставлення до безвізового режиму з ЄС

На його думку, Захід лише грається з Україною.

Введення безвізового режиму між Україною та країнами Євросоюзу не викличе жодних позитивних змін для українців. Про це заявив нардеп Дмитро Ярош в інтерв'ю "Українській правді".

"Мене геть не цікавить безвізовий режим, це величезний фейк і мильна бульбашка. Ви побачите, що навіть, якщо це станеться, ніяких змін позитивних для українців не відбудеться. Це фейки", - сказав він.

На запитання журналіста, чи грає Захід з Україною, а насправді вільного пересування не запроваджуватиме, Ярош сказав: "Вони всі грають. Бо в кожної країни є свої національні інтереси і це закономірно, тому тут їх не треба звинувачувати".

На його думку, у світі Україну не хочуть бачити як конкурента і потужного гравця.

"Ми це все спостерігаємо, зокрема, і на прикладі "Мінських угод", і на прикладі виборів на Донбасі тощо. Україну хочуть зруйнувати як унітарну, потужну в майбутньому державу, тим більше з такою армією, яку ми зараз маємо. Ті ж самі електронні декларації. Відбулася така певна десакралізація влади як такої, прірва між народом і суспільством тільки виросла. І я думаю, що це теж штучно було зроблено для зниження впливу України як суб'єкта міжнародної політики. Україною прагнуть керувати в режимі ручного управління", - вважає Ярош.

Як повідомлялося, 26 вересня комітет Європейського парламенту з громадянських свобод підтримав надання Україні безвізового режиму. Своєю чергою, Петро Порошенко неодноразово наголошував, що українці отримають безвізовий режим до 24 листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: