Велика Британія відхрестилася від розслідувань проти Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У посольстві заявили, що інформація ЗМІ не відповідає дійсності.

Велика Британія не проводить розслідувань супроти президента України Петра Порошенка. На цьому наголошується в повідомленні посольства королівства, котре розміщене в сервісі мікроблогів Twitter.

Там зокрема говориться про те, що бюро з боротьби проти шахрайства в особливо великих розмірах спростовує інформацію, нібито воно проводить слідство, фігурантом якого є глава української держави. "На тлі останніх спекуляцій, британський Офіс з розслідування шахрайств (SFO) підтверджує, що зараз не проводить розслідування щодо президента Порошенка", - наголошують у посольстві.

Раніше кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що SFO та Європейське бюро з боротьби з шахрайством розпочали розслідування супроти Порошенка. У передвиборчому штабі останнього назвали це повідомлення фейком. Європейське бюро з боротьби з шахрайством також спростувало факт будь-якого розслідування щодо Порошенка.

ВідеоВолонтери розкрили імена працівників штабів Порошенка, які могли відповідати за підкуп виборців

Журналісти, активісти і політики в один голос твердять, що в Україні побудовано розгалужену систему підкупів виборців. Вона працює вже не перший рік. І задіяні в ній специ, які вміють приводити до влади різні політичні сили. Цього тижня в інтернеті з’явилось чергове розслідування діяльності таких Мереж. Як це працює – дивіться у сюжеті.

Волонтери розкрили імена працівників штабів Порошенка, які могли відповідати за підкуп виборців

Залиште свій коментар

Вибір редакції