Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Велика загадка, де міністр фінансів", - нардеп Ткаченко про можливе урізання цифр у держбюджеті

Найбільше коштів хочуть забрати у культури, спорту, освіти та науки.

Цієї суботи, 28 березня, має відбутися позачергове засідання Верховної Ради, де розглянуть "антикоронавірусні закони", зокрема й зміни до державного бюджету на 2020 рік. У попередньому проєкті, який розробили в Кабміні, суттєво урізали кошти у культури, освіти та науки, спорту та інших галузей.

"Насправді велика загадка, де міністр фінансів. Він не доступний для голів комітетів не тільки гуманітарної сфери, охорони здоров'я, але й для профільних голів комітетів. Це питання до чинного міністра фінансів, оскільки питання бюджету викликає обурення у багатьох депутатів, зокрема, провладних депутатів", - сказав у прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" народний депутат від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він наголосив, що в народних депутатів немає розуміння, що робить уряд.

"Ми наразі не розуміємо, що робить Кабмін. Співпраці жодної немає. Це не той випадок, коли, прикриваючись коронавірусом, можна нехтувати тим, що робиться з українською економікою. Ситуація надто небезпечна", - заявив Ткаченко.

Відео "Велика загадка, де міністр фінансів", - Ткаченко про можливе урізання цифр у держбюджеті

Голова парламентського комітету з гуманітарної політики Олександр Ткаченко обурений відсутністю співпраці уряду з депутатами та відсутністю інформації про зміни, які уряд пропонує внести до бюджету.  

"Велика загадка, де міністр фінансів", - Ткаченко про можливе урізання цифр у держбюджеті

Заступник голови парламентського комітету з питань бюджету, нардеп від "Слуги народу" Олександр Трухін зазначив, що цей проєкт змін до держбюджету не остаточний. Протягом ночі його допрацюють і черговий його варіант мають представити у п'ятницю, 27 березня, о дев'ятій ранку.

Детально про зміни, які пропонує Кабмін до держбюджету, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції