Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Великий Брат". "Слуга народу" хоче стежити за нардепами в Раді за допомогою штучного інтелекту

Там вважають, що це допоможе уникнути підкупу депутатів.

Партія "Слуга народу" у Верховній Раді збирається використовувати програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту. Усе заради того, аби відстежувати “аномалії” під час голосувань обранців і уникнути політичної корупції.

Про це розповів депутат політсили Давид Арахамія, передає Інтерфакс.

"Будуть, напевно, спроби корупції в групах. Є такі традиції парламентські. Наше завдання - з ними боротися. Штучний інтелект повинен їх виловити", - сказав Арахамія.

Він не став називати компанію, яка займається реалізацією проєкту, але розповів, як програма буде працювати.

За словами Арахамії, формування у фракції груп нардепів за інтересами - природний процес, а технології штучного інтелекту допоможуть уникнути "ризикових груп".

"У парламенті є ймовірність появи груп впливу. Це динамічна картина. Сьогодні 5, 7, потім - 20 осіб. І ми за цим можемо не встежити. Тому застосовуємо таку технологію", - сказав майбутній нардеп.

"Як це працює. Система безперервно аналізує голоси, всі результати голосування і виявляє патерни, всі аномалії від патернів підсвічує. Умовно кажучи, ви два місяці голосували так, а потім раптово дев'ять чоловік голосують за трошки іншим сценарієм. Не в тому сенсі, що не всі, як один, а відмінно від звичайного ", - розповів він.

Таким чином, система лише буде показувати аномалію та людей, але не класифікуватиме причину. За словами Арахамії, в команді цю систему назвали "Великий брат".

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

розподіл мандатів між партіями, рада 2019, інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції