Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Венедіктова відмовилася від місця у Раді після призначення до ДБР

Депутатка написала заяву про складання повноважень.

Народна депутатка України з фракції "Слуга народу" Ірина Венедіктова написала заяву про складення повноважень. Замість роботи в парламенті вона тимчасово обійме керівну посаду в Державному бюро розслідувань.

Ірина Венедіктова написала заяву про складення повноважень народного депутата На виконання Указу Президента України від...

Опубліковано Державне бюро розслідувань Четвер, 2 січня 2020 р.

Як повідомляє пресслужба ДБР, заяву Венедіктової вже передано до секретаріату Верховної Ради України. "До виконання повноважень у Державному бюро розслідувань Ірина Венедіктова приступила 28 грудня 2019 року після виконання вимог закону ч. 3 ст. 3 "Про статус народного депутата України", - зауважили в бюро.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський звільнив очільника Державного бюро розслідувань Романа Трубу та призначив Венедіктову на посаду тимчасово – до обрання нового керівника установи. Замість Венедіктової до Верховної Ради можне потрапити представник "Слуги народу" Олександр Санченко.

Відео Зеленський звільнив голову ДБР та призначив на його місце "слугу народу" Ірину Венедиктову

Зеленський звільнив голову Державного бюро розслідувань Романа Трубу. Тимчасовою виконувачкою обов'язків директора відомства призначено Ірину Венедиктову. Про те, що депутатка від "Слуги народу" може очолити ДБР, подейкували вже давно.  

Зеленський звільнив голову ДБР та призначив на його місце "слугу народу" Ірину Венедиктову

Залиште свій коментар

Вибір редакції