Рада звільнила міністра економіки Ігоря Петрашка

Рада звільнила міністра економіки Ігоря Петрашка

Latifundist.com

Замінити Петрашка планують на чинного керівника Державної податкової служби Олексія Любченка.

Верховна Рада підтримала відставку міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка. 

Рішення підтримало 280 нардепів 18 травня.

Петрашко працював на своїй посаді від березня 2020 року - вже в складі уряду Шмигаля, але вже восени його збиралися відправити у відставку – у Верховній раді реєстрували, але потім відкликали відповідну постанову. І тоді, і зараз причиною звільнення називали неефективність роботи. Замінити Ігоря Петрашка планують на чинного керівника Державної податкової служби Олексія Любченка. І хочуть призначити не просто міністром, а віцепрем’єром-міністром.

Нагадаємо, міністри економіки Ігор Петрашко та інфраструктури Владислав Криклій написали заяви на звільнення. У Верховній Раді підтвердили, що заяви від урядовців надійшли до секретаріату. В мережі навіть з'явилося фото з заявою Криклія. Про те, навіщо звільняти трьох міністрів саме зараз і хто ще ризикує потрапити у немилість Банкової читайте у матеріалі ТСН.ua

Ігор Петрашко йде зі своєї посади на тлі низки скандалів. Профільні експерти повідомляли, що Офіс президента поставив перед Міністерством розвитку економіки завдання домовитися з трейдерами про непідвищення цін на пальне в Україні на тлі зростання ціни на нафту. І, мовляв, Петрашко з цим не впорався, тому йде.

А в ОПУ вважали, що за допомогою урядового рішення про тимчасове держрегулювання цін, стабілізують ситуацію на ринку. Але як завжди не прорахували наслідки, викликавши хвилю обурення і порівнянь України з Венесуелою. Відреагували і найбільші мережі автозаправних станцій, знявши з продажу преміальні А-95 та дизель. Це рішення не має нічого спільного з принципами вільної конкуренції, так ще й порушує наші зобов’язання за Угодою про асоціацію з ЄС.

Новини України: голова фракції "Слуги народу" Арахамія назвав кандидатури трьох нових міністрів

Новини України: голова фракції "Слуги народу" Арахамія назвав кандидатури трьох нових міністрів