Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада підтримала законопроект про статус вишів, переміщених з окупованих територій

Метою законопроекту є недопущення припинення існування таких вишів.

Верховна Рада України проголосувала за законопроект № 4718, який закріплює статус вищих навчальних закладів та наукових установ, тимчасово переміщених з окупованих територій.

Законопроект у першому читанні підтримали 242 народних депутати.

У пояснювальній записці до документу йдеться, що метою законопроекту є "стимулювання розвитку та недопущення припинення функціонування переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ), а також недопущення обмеження прав та інтересів їхніх працівників та осіб, які там навчаються.

Проект закону пропонує дати визначення тимчасово переміщеного вишу; встановити нормативи чисельності осіб, які навчаються, на одну посаду науково-педагогічного та наукового працівника.

Окрім того, документ передбачає врегулювання питання отримання майна та фінансування для оновлення матеріально-технічної бази вишу; продовження термінів дії сертифікатів про акредитацію освітніх програм; визначення особливостей виконання окремих договірних зобов'язань переміщеними ВНЗ на період проведення АТО, врегулювання деяких питань припинення трудових та житлових відносин.

Відео Рішення щодо Чауса, битва за бюджети і тарифи та політичні чвари: ВР розпочала свою роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції