Верховна Рада пішла на канікули

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступне засідання розпочнеться 4 лютого.

Верховна Рада дев'ятого скликання закрила останнє засідання другої сесії у стінах парламенту і повернеться у сесійну залу 4 лютого 2020 року.

Спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що сесія закриється 24 січня. 

Наступного тижня народні депутати працюють з виборцями, а до сесійної зали повернуться 4 лютого 2020 року. 

"Чергова, третя сесія Верховної Ради України 9-го скликання почне свою роботу у вівторок, 4 лютого, о 10 годині", - заявив голова Верховної Ради.

У четвер, 16 січня, Рада підтримала календарний план на третю сесію, яка триватиме від 4 лютого до 17 липня 2020 року.

Нагадаємо, 29 серпня відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради. Протягом цього робочого дня парламентарі пообіцяли розглянути та ухвалити до 100 законопроектів. Засідання тривало 16 годин і закінчилося у ніч проти 30 серпня о 2.10.

До парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях. 

Відео Верховна Рада України IX скликання розпочала свою роботу

Новообрані депутати вже склали присягу і пішли на перерву, головним чином для того, аби тепер вже в офіційному статусі отримати картки для голосування. Відкрив сьогоднішнє засідання поки що чинний спікер Андрій Парубій.  

Верховна Рада України IX скликання розпочала свою роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції