Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада позачергово збирається на вимогу Зеленського

Верховна Рада позачергово збирається на вимогу Зеленського

Засідання відбудеться 4 березня.

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України скликається на 16:00 годину 4 березня 2020 року. Про це повідомляє інформаційне управління ВР.

"Відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 28 лютого 2020 року, засідання скликається у зв’язку з вимогою президента України про скликання позачергово пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 регламенту Верховної Ради України. Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України скликається на 16 годину 4 березня 2020 року", - йдеться в офіційному повідомленні.

Розпорядженням доручено парламентському апарату забезпечити підготовку і проведення позачергового пленарного засідання. Також на працівників ВР покладається обов’язок поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд яких заплановано на 4 березня.

Плейлист 29 відео Верховна Рада: діяльність депутатів IХ скликання

Чотириста народних депутатів впроваджують нові законопроєкти. Актуальне про зміни та реформи у стінах законодавчого органу держави.

Верховна Рада: діяльність депутатів IХ скликання

Як повідомлялося раніше, робоча група Верховної Ради з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя схвалила кінцевий варіант законопроєкту "Про всеукраїнський референдум". Найближчим часом текст цього законопроєкту буде оприлюднений і винесений для громадського обговорення в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції