Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада провалила голосування за запуск Антикорупційного суду

Голосування перенесли на четвер, 21 червня.

Верховна Рада провалила голосування за закон про запуск Антикорупційного суду.

Про це повідомляє народний депутат Леонід Ємець у Facebook.

Так, політики не спромоглися внести законопроект у порядок денний. За це голосували тричі - спочатку за це віддав свій голос 201 нардеп, під час другої спроби - 212, а під час третьої спроби - 211 депутатів. Таким чином, кожного разу було менше 226 необхідних голосів.

Як зазначається, голосування перенесли на 21 червня.

За закон про запуск Антикорупційного суду 201 голос. Друга спроба 212. Третя 211. Це про бажання реально боротись з...

Опубліковано Леонідом Ємцем 19 червня 2018 р.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким передбачається створення Антикорупційного суду. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон 9 червня, а український президент через два дні – 11 червня. 

Створення Антикорупційного суду має завершити масштабну антикорупційну реформу в Україні та дати поштовх до подальшої активної співпраці із західними партнерами, оскільки ухвалення цього законопроекту було чи не найважливішою вимогою для подальшого фінансування з їхнього боку.

ВідеоЯкі топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Страшний сон хабарників - Вищий антикорупційний суд може запрацювати через півроку. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник. А от чи готові до цього наші народні обранці, і чи вважають себе його новими клієнтами – розпитали журналісти ТСН. 

Які топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Після публікації тексту законопроекту виявилось, що завдяки одній із поправок низка топ-чиновників може уникнути покарання за вчинені злочини. Правка ввела до закону норму, за якою апеляційні скарги щодо вироків у справах НАБУ і САП, озвучених до створення Антикорупційного суду, буде розглядати не його апеляційна палата, а апеляційні суди загальної юрисдикції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції