Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховний суд остаточно підтвердив законність вигнання Саакашвілі з України

Постанова не може бути оскаржена.

Верховний Суд визнав, що колишній президент Грузії та лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі був законно депортований з України .

Про це повідомляється на сторінці Верховного Суду у фейсбуці.

Так, суд не задовільнив його скаргу в справі за позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби, Міністерства внутрішніх справ про визнання незаконною та скасування рішення і здійснення реадмісії до Польщі.

Саакашвілі просив суд визнати незаконними дії органів влади від 12 лютого 2018 року по виконанню рішення про повернення в країну попереднього перебування.

Верховний Суд залишив чинним рішення судів попередніх інстанцій, які відмовили Саакашвілі у позовних вимогах.

Постанова набирає законної сили з моменту її ухвалення, є остаточною і не може бути оскаржена.

Верховний Суд визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Республіки...

Опубліковано Верховний Суд Середа, 20 листопада 2019 р.

Як відомо, в липні 2017 року тодішній президент УкраїниПетро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства,коли той перебував у США. До того його звільнили з посади голови Одеської ОДА. 10 вересня 2017-го Саакашвілі перетнув польсько-український кордонв оточенні своїх прихильників, що супроводжувалося протистоянням з прикордонниками і правоохоронцями. 22 вересня 2017-го Мостиський районний суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

12 лютого 2018 року Саакашвілі був затриманий у ресторані в центрі Києва недалеко від офісу своєї партії "Рух нових сил", після чого доставлений до аеропорту "Бориспіль" і відправлений на літаку до Польщі. У МВС України пояснили, що відповідно до вже ухвалених судових рішень, Саакашвілі  перебував на території України незаконно, а тому з "дотриманням усіх юридичних формальностей був повернутий до країни, звідки прибув, порушуючи вітчизняне законодавство".

Відео Про депресію після депортації, стосунки з Порошенком та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

Ексклюзив ТСН.Тижня: Саакашвілі показав свій щойно збудований дім у Києві. І розказав про мільйон, який пропонували йому, щоб покинув Україну. Що знав про корупцію Порошенка, і чому мовчав. І чи готовий стати новим українським прем'єром. В рубриці "Інтимні зони" - Міхеiл Саакашвілі.  

Про депресію після депортації, стосунки з Порошенком та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції