Верховний суд скасував протокол ЦВК, яким Вірастюка обрано нардепом в окрузі № 87 - ОПОРА

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Верховний суд скасував протокол ЦВК, яким Вірастюка обрано нардепом в окрузі № 87 - ОПОРА

УНІАН

Таким чином частково задоволена апеляційна скарга кандидата Олександра Шевченка.

Пізно ввечері у суботу 1 травня Велика палата Верховного суду ухвалила постанову, якою визнала протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів в окрузі №87 та визнала протиправним та скасувала протокол ЦВК від 22 квітня 2021, яким встановлено результати виборів та визнано Василя Вірастюка переможцем в окрузі 87. Таким чином Велика палата частково задовольнила апеляційну скаргу Олександра Шевченка на рішення Верховного Суду.

Про це повідомляє у ніч проти 2 травня громадянська мережа "ОПОРА" на своєму сайті.

Нагадаємо, що кандидат Олександр Шевченко не погодився з протоколом ЦВК від 22 квітня 2021 року про результати виборів в окрузі 87 та оскаржив вказаний протокол та дії ЦВК по встановленню результатів виборів в окрузі до Верховного Суду. Додатково в позові просив зобов’язати ЦВК продовжити встановлювати результати виборів та відправити ОВК 87 округу на уточнення протоколу.

"Велика палата прийшла до висновку, що раніше ухвалене рішення Верховного суду підлягає скасуванню, а апеляційна скарга кандидата Шевченка - частковому задоволенню. Так, позовні вимоги задоволено частково: визнано протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів в окрузі 87 та визнано протиправним та скасовано протокол ЦВК від 22 квітня 2021, в задоволенні решти позовних вимог - відмовлено. Таке рішення мотивовано серед іншого тим, що при встановленні результатів голосування в окрузі 87 ЦВК не було забезпечено перевірку всіх порушень, що були допущені та на які посилались учасники виборчого процесу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що апеляційний суд Києва відхилив позов Вірастюка проти ЦВК. Суд не знайшов доказів у бездіяльності Центрвиборчкому щодо встановлення результатів виборів на 87 окрузі на Прикарпатті. 

Новини України: Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов Вірастюка проти ЦВК

Новини України: Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов Вірастюка проти ЦВК

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація