Вертолітний майданчик Януковича став частиною шевченківської екскурсії на Чернечу гору

Об'єкт, який тісно пов'язаний з іменем колишнього президента Януковича, вподобали співвітчизники.

Вертолітний майданчик, який розміщений поблизу Канева, увійшов в обов'язкову програму для тих, хто їздив у шевченківські дні на Чернечу гору, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Традиційна панахида, сумні пісні від бандуриста, прапори із зображенням Шевченка у ролі супермена від художника із Автомайдану - так люди другий день йшли на Чернечу гору за покликом серця. Українці нескінченним потоком несли квіти, молилися і дивувалися, що перші особи держави за два дні не знайшли часу приїхати сюди. Учора вранці був міністр культури, але його мало хто бачив.

Поклонившись на Чернечій горі люди йшли далі, аби повитріщатися на вертолітний майданчик, котрий був збудований півтори роки тому для "палких шанувальників" Шевченка. Його вартість - 90 мільйонів гривень. Охорона стояла навіть на городі в місцевих жителів, коли Янукович прибував до Канева вертольотом. Охоронці вертолітного майданчику кажуть, що нині зазіхань на обʼєкт не було.

Зауважимо, що на реконстукцію музею Шевченківського національного заповідника витрачено стільки ж коштів, скільки на будівництво вертолітного майданчика.

ВідеоЩе одним «музеєм Януковича» став вертолітний майданчик у Каневі

За два дні у Каневі побувало до 10 тисяч людей.

Нагадаємо, що раніше Кличко хотів через суд відібрати у Януковича вертолітний майданчик

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: