Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент подякував працівникам ДСНС за боротьбу з вогняною стихією.

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Київської області провів зустріч із працівниками ДСНС України, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі в Чорнобильській зоні відчуження, та вручив рятувальникам державні нагороди.

Про це повідомляє Офіс президента України.

"Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з ґвинтокрила, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої. Тільки там, на висоті, розумієш, яка складна у вас професія. Від усього українського народу вдячний вам за результат", - заявив Зеленський.

Окремо подякував за подвиг рятувальникам прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"У вашій особі ми передаємо вдячність усім тим людям – сьогодні понад тисячу осіб працюють на ліквідації пожежі. Всім, хто поруч з вами стоїть плечем до плеча й робить цю роботу", – сказав він.

Зазначимо, нагороди отримали 22 рятувальники.

Нагадаємо, 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Залиште свій коментар

Вибір редакції