“Ви купите? Я вам продам”: Порошенко не відповів на запитання про те, чому не продав свій бізнес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова держави вкотре прокоментував продаж свого бізнесу.

Президент України Петро Порошенко прокоментував продаж свого бізнесу. Журналіст видання The Babel запитав у президента, чому він досі не продав свій бізнес. На що кандидат у президенти відповів: “Ви купите? Я вам продам”.

Як відомо, годину тому Порошенко розповідав на прес-конференції на НСК “Олімпійський” про сліпий траст і корпорацію “Рошен”.

“Я перший в Україні політичний діяч, який передав в довірчу власність... Сліпий траст — це власність. Це означає, що я не маю права отримувати інформацію, не маю права приймати рішення. Стоїть стіна, яка відгороджує президента Порошенка і власність. це є єдина форма, яка в цих умовах можлива, щоб виконувати свої зобов'язання. Але разом з тим я продав іншу власність. І ви знаєте це... Я продав власність там, де сьогодні ж можливості це зробити. Йдеться про Кузню на Рибальському”, — заявив Порошенко.

За його словами, він ніколи не втручався в управління довірчою власністю, за винятком одного випадку — передачі 1,5 млрд гривень на благодійність, зокрема, більшість — на потреби української армії.

Нагадаємо, трастовий керівничий Rothschild Trust вперше за три роки виплатив Порошенку частку прибутку (дивіденди) в розмірі понад 556,7 млн грн аж у грудні 2018 року.

У грудні 2017 року керівничий директор банківського будинку Rothschild Джованні Сальветті заявив, що усі зацікавлені в покупці компанії Roshen сторони відмовилися від цієї можливості через високий ризик і українсько-російську кризу.

Як відомо, Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак "у зв'язку з відсутністю покупців" 14 січня 2016 року президент заявив про підписання угоди, за якою передав свою частку в корпорації Roshen у незалежний "сліпий" траст.

Відео Порошенко записав нове відеозвернення до Зеленського

Відеозвернення до опонента було опубліковане на сторінці голови держави у соцмережах. Порошенко закликав його повернутись з Парижа, не ховатись від людей та преси і провести дебати публічно 14 квітня. У прес-службі Зеленського вкотре наголосили - дебати відбудуться на стадіоні, але 19 квітня.  

Порошенко записав нове відеозвернення до Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції