Ви мені щось вкололи в руку: Насіров переконує, що не дозволяв лікарям говорити про своє здоров'я

Ви мені щось вкололи в руку: Насіров переконує, що не дозволяв лікарям говорити про своє здоров'я

Адвокати Насірова хотіли, щоб свідка затримали прямо в залі суду.

Старший співробітник інституту кардіології Стражеска Максим Соколов переконаний, що після медичного обстеження відсторонений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров може брати участь у судовому засіданні.

Про це пише Українська правда.

Лікар переконує, що Насіров під час огляду розумів, про що його запитують.

На запитання прокурора, чи може Насіров брати участь у засіданні суду, лікар сказав: "Гіпертонічними хворобами в нашій країні хворіє 12 мільйонів людей. Це не страшна перепона, щоб брати участь у засіданні".

"Ви вкололи щось мені в руку", – звернувся до медика Насіров. "Ми вам нічого не кололи, а брали кров", – відповів йому лікар.

Голова ДФС обурився, що не надавав лікарям дозволу про оголошення стану його здоров'я. "Ви розумієте, що вчинили злочин?", – обурювався Насіров.

"Ця людина взагалі не може бути свідком. Тому що ця особа зізналася в злочині. Його треба затримати просто в залі суду", – обурився і адвокат Насірова Ігор Черезов.

Нагадаємо, Солом'янський суд Києва відхилив клопотання адвокатів підозрюваного у розкраданні очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова у проведенні йому судово-медичної експертизи.

Також зазначимо, що Роман Насіров сам наголосив, що в нього не було інфаркту, інформацію про який поширювали ЗМІ з посиланням на лікарів. Він наголосив, що лікарі "Феофанії" діагностували в нього саме передінфарктний стан.

Під будівлею суду на Вознесенському узвозі в Києві, де перебуває Насіров, активісти розпочали протестну акцію 5 березня: вони заблокували виходи з приміщення, щоб унеможливити вихід підозрюваного. Протестувальники вимагають, щоб суд над главою ДФС відбувся.

Главу ДФС підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Його затримали в лікарні "Феофанія" в Києві. НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка. 

Фотогалерея "Пішов з інфарктом". Автомайдан показав відео з Насіровим, який підвівся з ліжка-каталки (8 фото)

Відео НАБУ підрахувало, скільки коштів втратила держава через дії Насірова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів